Пластилін моделін маса для ліплення 36 кольорів
Топ продаж
-45%


У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Легкий пластилін, його інша назва - моделін, - оригінальний матеріал для ліплення, який дуже люблять діти. За зовнішніми ознаками він нагадує кольорове тісто, а в застосуванні є чудовою заміною звичайному пластиліну.
Користуючись моделіном, Ваша дитина, без зайвих зусиль, може ліпити все, на що вистачить фантазії - маленькі скульптури, невеликих тварин, рослинний світ, транспорт тощо. Крім того, зручність у використанні цього легкого пластиліну, додадуть такі характеристики, як тримання форми, не прилипання до рук, не залишення плям і довге не застигання (навіть на відкритому повітрі).
Даний набір моделіна розміщений у зручний коробочок, який складається з 36 різних кольорів. Всередині, для зручності в роботі, Ви знайдете 3 палички-шпателя, які можна використовувати у творчому процесі Вашого малюка!
Користуючись моделіном, Ваша дитина, без зайвих зусиль, може ліпити все, на що вистачить фантазії - маленькі скульптури, невеликих тварин, рослинний світ, транспорт тощо. Крім того, зручність у використанні цього легкого пластиліну, додадуть такі характеристики, як тримання форми, не прилипання до рук, не залишення плям і довге не застигання (навіть на відкритому повітрі).
Даний набір моделіна розміщений у зручний коробочок, який складається з 36 різних кольорів. Всередині, для зручності в роботі, Ви знайдете 3 палички-шпателя, які можна використовувати у творчому процесі Вашого малюка!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DIY |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Пластилін |
| Стать | Унісекс |
| Вікова група | Від 3 років |
| Кількість кольорів у наборі | 36 |
| Комплектація інструментами/аксесуарами | Так |
| Колір | Фіолетовий |
| Упаковка | |
| Довжина | 23 см |
| Ширина | 5 см |
| Висота | 20 см |
- Ціна: 168 ₴




